Hakkımızda

Clinic A Plus Güzellik Merkezi

Yıl 2006 : Sağlıklı Güzellik Serüvenimize Clinic A Plus Güzellik Merkezi ” adıyla Alsancak’ta başladık.

YIL 2009 : Bostanlıda ilk şubemizin açılışını gerçekleştirdik.

Yıl 2010 : Sağlık Bakanlığı’nın yeni düzenlemesi ile poliklinik statüsüne geçtik ve “Özel A Plus Polikliniği” adını aldık.

17 yıllık bir geçmişe sahip olan Clinic A Plus kurulduğu ilk günden bu yana profesyonellik ve yüksek kalite çerçevesinde siz değerli üyelerimize uzman doktor ve estetisyenlerimiz  ile birlikte, dünyadaki teknolojik gelişmeleri  takip ederek, FDA ONAYLI cihazlarla  sağlık ve güzellik hizmeti sunmaktadırBunu yaparken titizlikle üzerinde durduğumuz en önemli nokta, insan sağlığını ön planda tutmak ve bilimsel çalışmaları olan yöntemleri tercih etmektir. Dünya  teknolojisini yakından  takip ederek; yenilikçi yaklaşım içerisinde, ekip ruhuyla hareket ederek kaliteyi sürekli kılmak, sizlerin memnuniyetini en üst seviyede sağlamak bu yolculuğumuzda temel hedefimiz olmuştur.

Kısa bir sürede bu hedeflerimize ulaşmamızı sağlayan siz değerli üyelerimize çok teşekkür ediyor, her geçen gün büyüyen, vizyonumuzu ve hizmet kalitemizi  ileriye taşımaya çalışan, enerjik, gelişime açık, her daim  istekli ve güler yüzlü ekibimizle bilimin ışığında yenilenmek isteyen tüm İzmirlileri de kliniğimize davet ediyoruz.

    Bilgi veya randevu almak için formu doldurunuz.

    Bize Ulaşın