BBL Forever Young

BBL Forever Young Nedir? 

BBL Forever Young yeni nesil bir ışık terapisidir. Gergin, pürüzsüz ve daha parlak bir cilt için kullanılan son derece yeni bir teknolojik yöntemdir. Bu terapi, kişinin ihtiyacına göre farklı dalga boylarında uygulanabilir ve cildin kendi hücrelerinin genetiğini gençleştirerek ve kolajen üretimini tetikleyerek antiaging etki sağlar. FDA tarafından onaylanmıştır. Fototerapi, sadece yüze değil, boyun, dekolte ve el sırtına da uygulanabilir ve tüm cilt tipleri için uygundur. Ağrısız bir işlemdir. Stanford Üniversitesi tarafından yapılan çalışmalar, BBL Forever Young uygulamasının yaşlanma sürecini net bir şekilde durdurabileceğini göstermektedir.

Kimler BBL Tedavisi Olmaya Uygundur? 

BBL Forever Young tedavisi, cildinde leke, kırışık, rozasea, akne ve kılcal damar çatlağı gibi sorunlar olan ve bu sorunlardan kurtulmak isteyen herkes için uygun bir tedavidir. Tedavinin nasıl uygulanması gerektiği, cildindeki mevcut sorunlarına göre doktorun tarafından belirlenir. Ancak, güneş ya da solaryum gibi yollarla bronzlaşmış cildi olan kişiler için uygun değildir ve bu tedaviden yararlanmak için cildinin doğal rengine dönmesini beklemeleri gerekir. Hamile olan ve başka bir tıbbi cilt problemi olan kişiler için de önerilmemektedir.

BBL Tedavisi Vücudun Hangi Bölgelerine Uygulanır?

BBL Forever Young tedavisi, boyun, dekolte, omuzlar ve eller gibi cildin yaşlanma izlerinin görüldüğü yerlerde başarılı sonuçlar sunar. Aslında, yaşlanmanın etkilerinin görüldüğü her cildin bölgesinde uygulanabilir. Eğer karın bölgenizdeki elastikiyet kaybı ve renk düzensizlikleri güneş hasarı ve yaşlanma sonucu oluşmuşsa, BBL tedavisi ile daha genç, daha sıkı bir görünüme kavuşabilirsiniz.

BBL Forever Young Tedavisi Kaç Seanstan Oluşur?

BBL Forever Young tedavisi, her hastanın ihtiyacına göre farklı sayıda uygulamalarla yapılabilir. Doktorunuz, tedavinin hangi seviyede iyileşme sağlaması gerektiğine göre sizin için bir tedavi planı oluşturacaktır. Ayrıca, doktorunuz, ihtiyaç duyduğunuz durumlarda, sonuçlarınızı optimize etmek için tedavinizi diğer estetik prosedürlerle birleştirebilir. Tedaviye düzenli olarak devam eden hastalar, ilk başladıkları andan on yıl daha genç görünebilir.İlk yıl 6 seans önerilmektedir.Her yıl koruma seanslarının tekrarı önerilir 

BBL Forever Young Tedavisinin Sonuçlarını Ne Zaman Görebilirim? 

Cildin lekeleri ve çilleri hemen sonrasında daha koyu görünebilir, ancak kısa bir süre sonra cilt yüzeysel olarak soyularak altından daha parlak, canlı ve renk tonu eşit bir cilt ortaya çıkar. Bu süreç bir hafta ile üç hafta arasında değişebilir ve bu dönem boyunca cildin güneş ışınlarına karşı hassas olduğu için düzenli olarak SPF 30 faktör veya daha yüksek bir güneş koruyucu kullanılması gerekmektedir.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

    Bilgi veya randevu almak için formu doldurunuz.

    Bize Ulaşın