EmFace

ANTİ AGİNG TEDAVİLERİNDE YENİ BİR YAKLAŞIM 

RF ve HIFES teknolojisini aynı anda kullanan tek sistem EMFACE İle ;
İĞNE YOK İYİLEŞME SÜRECİ YOK
DOĞAL GENÇLİK !!!
DAHA AZ KIRIŞIKLIK VE DAHA FAZLA LİFTİNG !


 

EMFACE NEDİR ?
Yüz yaşlanması karmaşık bir süreçtir. Yüz yaşlanmasının ilk belirtileri gevşeklik ,ince cizgiler ve yorgun bir cilt görünümüdür. 30’lu yaşlarda azalan hyaluronik asit üretimi kollajen ve elastinin bozulmasına neden olduğundan dokusal değişikliklikleri ve hafif kırışmayı fark ediyoruz. Ayrıca bu dönemde yağ yastığıda sarkmaya başlar bu da yanakların çukur görünmesine neden olur . Yüzün özellikle keskin hattının değişmesi ,oluşan sarkmalar belirli bir yaş grubunda oldukça ciddiye alınmaktadır .Bu nedenle de giderilmesi için pek çok yöntem uygulanmaktadır.

Emface , cildin tüm katmanlarında iyileşme sağlarken aynı anda sıkılaşmayı ve kasları yapılandırarak yüzün yukarıya dogru kalkmasını sağlar .

EMFACE ; RF (monopolar radyofrekans) enerjisi ile dermisi ısıtarak kolajen ve elastin liflerinin miktarını arttırır ve HIFES ( high intensity facial electromagnetic stimulation ) teknolojisi ile selektif olarak yaşlanmayla aşağıya inen kasları çalıştırıp yüzü yukarıya kaldıran kas yapısının kalitesini ve yoğunluğunu arttırır. Özellikle orta yüzü kaldıran M.Zygomaticus Majör , M. Zygomaticus Minör , gülümseme kasımız olan M.Risorius , kaşlarımızı yukarıya kaldıran M.Frontalisi stimüle ederek yüz bölgesinin yer çekimine karşı savaşmasını sağlar.

EMFACE NASIL UYGULANIR ?
Seans sırasında alın ve yanaklara pedler takılarak yapılır. Pedler kişiye özeldir ve her seans da değiştirilir. Bu pedler aracılığı ile elektromanyetik enerjiyi cilde verebilen aynı anda radyofrekans ile cildi ısıtarak sıkılaştırmaya yarayan sistem birlikte çalışır. Sadece pedlerin takıldığı bölgeler değil tüm yüz birbiri ile bağlantılı etkileşime girer. Alın bölgesinde yükselme , jawlıne hattında belirginleşme ve boyun bölgesinde iyileşme sağlanır.

EMFACE KAÇ SEANS UYGULANIR ?
Uygulama 4 seans olarak planlanmaktadır. Seans aralığı 2 ila 14 gündur . Her yaş grubundaki kadın ve erkeğe 4 mevsim uygulanabilir. Seansların her biri 20 dakikadır . İşlemin bir mahçubiyet süresi yoktur Seansdan hemen sonra kişi sosyal hayatına hemen geri dönebilir . Uygulama sonrası kızarıklık, iz, şişlik, morarma olmaz .

EMFACE ETKİLERİ NE ZAMAN GÖRÜLÜR?
Seansların hemen ardından cilt kalitesinde ki artış etkisi gözlemlenebilir. Kas yoğunluğundaki kolajen ve elastin liflerinin sayısındaki artış tedavi ile birlikte başlayıp iyiye gidiş 90 gün boyunca devam eder.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

    Bilgi veya randevu almak için formu doldurunuz.

    Bize Ulaşın