Her kadının içinde büyümemiş küçük bir kız vardır, herkesten saklı, kadının güzelliği o küçük kızdan gelir,çünkü o kız her zaman masum ve tatlıdır .O yüzden her yaşta güzeldir kadın ve her kadının ruhu çok özeldir. O yüzden; çalışırken güzeldir kadın, koştururken güzel, ağlarken güzeldir, gülerken güzel, anlatırken güzeldir, dinlerken güzel, konuşurken güzeldir, susarken güzel, aşıkken güzeldir, kırgınken güzel, kalırken güzeldir, giderken güzel. Yorgunken güzeldir, dinginken güzel.Unutsa da güzeldir kadın, hiç unutamasa da güzel.. Doğarken de güzeldir, yaşarken de güzel..Kendi bilse de güzeldir, bilmese de güzel. Bakanlar görse de güzeldir, görmese de güzel.. Söylense de güzeldir, hiç söylenmese de güzel.

Her kadın duymak ister güzelliğini. Aynalarda görmek ister. Dokunmak, hissetmek ister elleriyle, güzelliğin kokusunu almak ister.

Hayatın tadını çıkarmak, güzel yaşayıp, güzel yaşlanmak ister her kadın. Bir de herkesten önce “kendini” sevmek. Bunun için de; bazen izleri silmek ister, bazen fazla gelenleri atmak, bazen yeni şeyler katmak ister kendine, bazen daha güzel bakmak, bazen çizgileri aşmak ister, bazen olduğu çizgide kalmak. Bazen küçük bir iz bırakmak, bazen büyük bir devrim yapmak, dünyayı değiştirmek ister aslında her kadın biraz. Ve işe hep kendinden başlamak. Ne istediğini bilen, istediğini yapabilen kadının güzelliği eşsizdir.

Biz Clinic A Plus olarak  her kadında güzelliği görür, tüm dünya da görsün isteriz. Güzellikler kalıcı olsun, uzun sürsün isteriz. Kadının güzelliğine dokunup, güzellikleri çoğaltmak isteriz. Kadının var olduğu dünya güzeldir çünkü, kadının değiştiği, değiştirdiği dünya da çok daha güzeldir.

Kadının mutlu olduğu dünyada her şeyin çok daha güzel olacağına olan inancımızla mutlu ve güzel kalın.

(Hanife Serter)

    Bilgi veya randevu almak için formu doldurunuz.

    Bize Ulaşın