Paris Işıltısı

Paris Işıltısı uygulaması, mat, donuk ve yorgun görünen cildin canlandırılması ve yüzeysel kırışıklıkların tedavisinde kullanılan etkili bir anti-aging ürünüdür. Cildin parlaklığını ve canlılığını arttırmak amacıyla kullanılan bir tedavi yöntemi olarak bilinir. 

Paris Işıltısı Nedir?

Paris ışıltısı, anti-aging yani yaşlanma karşıtı tedavilerde enjeksiyon tekniği ile uygulanan ve yüze ışıltı vererek canlılık katan ameliyatsız estetik yöntemlerinden biridir.

Paris Işıltısı İçeriği Nedir?

Paris Işıltısı, anti-aging etki için fibroblast aktivitesini arttıran tam bir formül içermektedir. Bu yenilikçi hücre yenileme tedavisi olan Paris Işıltısı enjeksiyonu, hyaluronik asit ile birlikte 59 adet canlandırıcı bileşen içermektedir.

Paris Işıltısı Hangi Bölgelere Uygulanır?

Paris Işıltısı uygulaması; yüz, kol, boyun, dekolte ve gözaltı bölgelerine yapılabiliyor. Her mevsimde ve her yaş grubunda uygulanabiliyor.

Paris Işıltısının Faydaları Nelerdir?

NCTF 135HA içeriğindeki aktif maddeler, cilt yenileme tedavisini daha ileri seviyelere taşımaktadır. Tek bir uygulama ile bile, cildin ışıltılı bir görünüm kazanmasını sağlayan yeni formül, hücresel anlamda yaşlanma etkileriyle mücadele etmek için de etkili bir yöntemdir. Bu uygulama, cildin dayanıklılığını ve canlılığını arttırarak, ince kırışıklıkları onarır ve iki gün içinde etkisini gösterir. Cildi aydınlatan ve göz kamaştırıcı bir parlaklık sağlar. Paris Işıltısı uygulaması sonrasında, morluk ve ödem endişelerini ortadan kaldıran nanosoft özellikleri sayesinde, işlem daha konforlu hale getirilmiştir. 

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Bilgi veya randevu almak için formu doldurunuz.

Sohbeti Başlat
Bize Ulaşın