SILKPEEL

SilkPeel Dermalinfusıon non- invasive bir cilt gençleştirme uygulamasıdır ve aynı anda soyma, temizleme ve durulama tedavisi uygulayan bir teknolojidir.

SilkPeel her cilt tipi ve durumu için cilt bakımı imkanı sunar. SilkPeel’in elmas uçlu başlığı derinin üst katmanını eşit bir şekilde soyarak zarar görmüş deri hücrelerini temizler ve epidermis altına, hedefe yönelik özel formüllü solüsyonları yedirir. Dermalinfusion uygulaması sivilce, yaşlanma, leke veya cildi etkileyen yüz yada vücut rahatsızlıklarında cildin doğal yapısına zarar vermeden derinin içine özel olarak formüle edilmiş solüsyonlar yedirir.

SilkPeel cilt tedavileri ve bakımı için geliştirilmiş patentli medikal estetik cihazdır. Tek seansta ipeksi bir cilt sağlayan cilt soyma ve cilde etkili solüsyonları nüfuz ettirme ve lenf drenaj yöntemlerini aynı anda uygulama imkanı veren hızlı ve ağrısız bir yöntemdir.

SilkPeel ile cildin ihtiyacına göre solüsyon seçilerek leke, anti-ageing, nemlendirme ve akne tedavisi uygulanabilmektedir.

Tedavi alanları:

Sırt akneleri, folikülit, siyah noktalar, gögüs, kol vb deri çatlakları, deri kuruluğu, lenfatik drenaj, selülit tedavisi

İşlem 

  • Ön hazırlık gerektirmez.
  • Acı duyulmaz ve işlem 20 dakikada tamamlanır.
  • İşlem sonrası işe dönülebilir, ek bakım gerektirmez.
  • Dekolte, kol ve sırt için peeling etkisi sunar. Yazın da uygulanabiliyor olması güneş sonrası bu bölgelerin pürüzsüz ve yumuşak olmasını sağlar.
  • Bu nedenle düzenli vücut bakımı için fayda sağlayacak bir sistemdir.
  • Uygulandığı gün etkisini gösterdiği için davetler öncesi de tercih edilebilir.

Antiage Yöntemleri

Bilgi veya randevu almak için formu doldurunuz.

Sohbeti Başlat
Bize Ulaşın