İpek Kirpik

İpek Kirpik uygulaması ile doğal görünümlü gür ve kıvrık kirpiklere sahip olacak, güzelliğinize güzellik katacaksınız. Kirpiklerinizin düz, seyrek, açık renk ya da ince bir yapıda olmasından şikayet ediyor, çok daha farkedilir olsun istiyorsanız işte size son zamanların en favori yöntemi İpek Kirpik.

İpek kirpik saf ipekten imal edilen kirpiklerin, göz yapısına göre sıralanarak kendi kirpik diplerinize teker teker uygulama işlemine verilen isimdir. Normal takma kirpiklere kıyasla daha uzun süre kullanacağınız ipek kirpikler su, duş, ter, egzersiz, gözyaşı, deniz ve havuz suyuna dayanıklıdır. En büyük özellik ise göze ağırlık vermemesi ve kişinin kendi kirpiklerine bir zararının olmamasıdır. Takıldıktan sonra en fazla 7-8 hafta kullanılabilir bunun ilk 4.-5. haftasından sonra yavaş yavaş dökülmeye başlar. Bu süreçte daha uzun kullanmak isteyenler bir bakıma gelip aralara düşenlerin yerine ilave kirpik ekleyebilirler.

Kendi kirpiklerimiz belirli dönemlerde dökülerek yerlerini yeni kirpiklerimiz almaktadır. İpek kirpik uygulama sistemine bağlı olarak her bir kirpiğe eklenen bu özel kirpikler de doğal dökülme evresinde kendi kirpiklerimiz ile beraber dökülmektedir. Aylık bakımlarda dökülen kirpiklerin yerine çıkan genç kirpiklere ek yaparak açık kalan yerler tamamlanmış olur ve uygulamanın süresi daha uzatılabilir. Uygulama sonrası hiçbir fazlalık ve rahatsızlık hissi olmaz. Ayrıca özel medikal yapıştırıcı kullanıldığından allerjik değildir. Göze hiçbir yan etkisi bulunmamakta ve hassas göz çevresine dahi güvenle uygulanabilmektedir.

Güzellik kavramının yeni trendlerinden ipek kirpik ekleme uygulaması her şeyden önce sizi makyaj zahmetinden kurtaracak, rimel kullanmanıza gerek kalmayacak ve rimelsiz bile çok daha çekici olacaksınız.
Aklınıza takılan diğer sorular konu hakkında daha detaylı bilgiler alabilmek için uzmanınızdan bir ön görüşme randevusu alabilirsiniz.

Kalıcı Makyaj Yöntemleri

Bilgi veya randevu almak için formu doldurunuz.