Dudak Kontürü

Dudaklarda yepyeni bir görüntü elde etmek bahara ve yaza daha belirgin, dikkat çekici, estetik dudaklar ile girmek için çeşitli estetik uygulamalar yaptırabilirsiniz. Dudakların yüz hatları ile orantılı, kontürlü, dolgun olması, renginin rujsuz bile canlı ve çekici durması her kadının hayalidir. Kalıcı makyaj ile ruj uygulaması veya sadece kontür uygulaması gibi tedaviler yapılabilir.

Kalıcı makyaj ile dudaklara istediğiniz renkte ruj uygulaması yapılabilir. Bu uygulama kırmızı, pembe, toprak veya şeftali tonlarında yapılabilir. Bunun yanı sıra aynı kalıcı makyaj tedavisi ile dudak çizgisi de vurgulanabilir ve dudaklar ön plana çıkartılabilir. Bu şekilde hem dudak daha estetik hale getirilir hem de dudaklarında çeşitli sağlık problemlerinden dolayı hacim, şekil, kontür bozukluğu yaşayan kişilerde tedavi sağlanır. Kısacası bu uygulamalar hem estetik kaygıların giderilmesinde hem de sağlıklı bir görüntü yaratıp hastalık izlerinin silinmesinde oldukça başarılı ve tercih edilen tedavilerdir.

Kalıcı makyaj ile yapılan dudak şekillendirmesinin belli bir kalıcılık süresi vardır. Bu süre yaklaşık 1-2 senedir kişin tercihi doğrultusunda daha kısa süredede uygulama tekrarı yapılabilir. Etkisi geçen görüntü bir anda tedaviden önceki haline aniden geri dönmez. Bu durum etkinin yavaş yavaş kaybolması ile başlayacaktır. Kaybolması yavaş olacağı için kişiyi rahatsız etmeyecektir.

Kalıcı dudak konturu yapıldıktan sonra 4-5 gün dikkat edilmeli ve uzmanın önerdiği krem sürekli olarak sürülmelidir.

Kalıcı makyaj işlemi hijyen olması her malzemenin tek kullanımlık olması, klinik ortamında yapılması ve uygulayıcınızın uzmanlığı, tecrübesi ve bu konudaki bilgisi çok önemlidir. Bu sebeple uzmanınızdan bir ön görüşme randevusu alarak aklınıza takılan tüm soruların cevabını uzmanınıza sorarak işleme birlikte karar verip uygulamaya başlamanızı tavsiye ederiz.

Kalıcı Makyaj Yöntemleri

    Bilgi veya randevu almak için formu doldurunuz.

    Bize Ulaşın