Bölgesel Zayıflama

Normal kiloya sahip olmasına rağmen bazı kişileri olduğundan daha kilolu görürüz.. Bunun nedeni belli bölgelerde ki fazla yağlanmadır.Bu yağlanma fazla kilolu görünmenin yanı sıra kişinin vücudunun orantısız görünmesine de neden olarak kişinin mutsuz olmasına sebep olur.Bölgesel yağlanma vücudun farklı alanlarında gözlemlenebilir çünkü vücut yapıları birbirinden farklıdır.Kimi kadın basenden yada belden kimi kadın da karından yada bacaktan kilo alabilir .

Beslenme konusunda yapılacak kısa süreli kontroller,diyetler yada günlük hayatta ki hareket miktarının arttırılması mutlaka fayda sağlayacaktır ama bunun yeterli olmayacağı durumlar da olabilir.İşte bu durumda Bölgesel Zayıflama teknikleri devreye girer. Cerrahi operasyona gerek olmadan son derece konforlu işlemlerle sorun çözüme ulaştırılır .

Bu uygulamaları İzmir Alsancak’taki polikliniğimizde sizlere profesyonel bir hizmet ile sunmaktayız. Detaylar için bizleri arayın.

 

 

Selülit ve Selülit Masajı Nedir?

Vücudumuzun görüntüsünü olumsuz kılan bir diğer sorun da Selülittir.Yağ hücrelerinde oluşan dolaşım bozuklukları nedeni ile bu hücrelerde meydana gelen sertleşme portakal kabugunun üzerindeki pürüzlere benzer bir görüntü oluşturur.Bu oluşum kadınların yüzde 80 -85 inde ve genellikle de kalça üst bacak kol ve basende gözlemlenir .Bu bölgelerde ki yoğunluğuna göre de sorun derecelendirilir . I.derecede olan selülitler gözle görülmez ancak o bölge elle sıkıştırılırsa belli olur. II.DERECE ise fazle belirgin olmasa da artık gözle görülür.III. Derecede ise ağrılar başlayabilir.Selülitin derecesine göre tek bir yöntem tercih edilebileceği gibi farklı yöntemler kombin edilerek çokllu seanslardan oluşan bir programda tercih edilebilir .(Radyofrekans – Kavitasyon – Bioshape) Selülitli görünümü azaltmada tercih edilen bir diğer yöntem Selülit Masajıdır. Selülit masajı, alanında uzman kişilerce yapıldığı takdirde gözle görünür değişimler sağlanabilir.Yapılan masajlarla sinirler uyarılır ve hücrelere ulaşan kan miktarı artar. Kan miktarındaki bu artış,hücrelerin aldığı oksijen miktarını da doğru orantıda etkiler ve bölgede canlılık sağlanır. Alsancak’ta sizlere verdiğimiz Selülit Masajı alanında uzman kişilerce güvenle yapılmaktadır. Clinic A Plus İzmir’de verdiğimiz hizmetler hakkında detaylı bilgi almak için bizlere telefon ile ulaşın. 

 

Bioshape

Bioshape Uygulamasında; kızılotesi ısı terapisi , radyofrekans , vakum ve endodermal masaj kombinasyonu kullanılır . Bioshape , kızılötesi ışınlarla belli bir alana odaklandıktan sonra şekillendirmesi zor olan kısımların onarılmasında etkilidir. Termal Enerji üreterek dermis içine derinlere nüfuz eden termal dalga yayımı için radyofrekans tabanlı teknolojiyi kullanır .Bu uyarım, kollajen hücre üretimini ve konsantrasyonunu arttırır, böylece yeni bir kolajen matrisini harekete geçirirken cildin elastikiyetini iyileştirir vücudun yeniden şekillenmesini sağlar.Bu nedenle sorunlu bölgenin sıkılaşmasını sağlar. İzmir’de bulunan Clinic A Plus Alsancak Polikliniğinde bu tedavi yöntemlerinin birçoğunu sizlere sunmaktayız. Bu yöntemler için sizleri kliniğimize bekliyoruz. İhtiyacınız olan tedavi hakkında daha detaylı bilgi almak için bizlere ulaşmayı unutmayın.

 

bölgesel zayıflama

    Bilgi veya randevu almak için formu doldurunuz.

    Bize Ulaşın