Pelleve

Genç bir görünüm kazanmak için şimdiye kadar uygulanan yöntemler arasında acı veren iğneler, kızarıklıklar, şişlikler uzun iyileşme süreci anlamına geliyordu.

Pelleve ETKİLİ, GÜVENLİAĞRISIZ, AMELİYATSIZ, ACISIZ yüz germe işlemi sunuyor.

Pelleve nasıl çalışır ?
FDA onayını 2009 yılında Amerika da almış tüm dünya ülkelerinde güvenle kullanılan pelleve 4 megaherz gücünde yeni geliştirilmiş radyo dalgası teknolojisini kullanır.

Pelleve ile cildin derin katmanları ısıtılarak kollagen üretimi hızlanır. Kollagen yapısında hemen etkisini gösteren bir sıkılaşma sağlar ve zaman içerisinde bu sıkılaşma artar 6 aya varan süre içerisinde cildin sıkılığında artış ve kırışıklıklarda azalma sağlanır.

Diğer yöntemlere göre avantajları nelerdir ?
Acısız ve ağrısız olmasının yanında en önemli avantajı kişiye özel çalışma olanağı sunmasıdır.Lazer tedavilerinin aksine tüm cilt tiplerine uygulanabilir. Seans sonrası kişi günlük rutin hayatına devam edebilir, makyajını yapabilir.Güneş ışığı hassasiyeti yaratmaz. Hiçbir ilaç kullanılmaz. Anestezi yapılmaz. Uygulama sonrası özel bakım gerektirmez.

Uygulama esnasında ne hissedilir ?
Pelleve cihazının cildinize her dokunuşunda radyo dalgalarının transferiyle birlikte ısı ile yapılan masaj etkisi hissedilir.Bu ısınma hissi kolejen sıkılaşması için gereken ısıya gelindiğinin göstergesidir. Tedavi edilecek alan üzerinde yatıştırıcı özel bir jel kullanılıp işlem sırasında kişinin konforu sağlanır.

Kaç seans tedavi ihtiyacı vardır ?
Sarkmaların ve kırışıklıkların derecesine bağlı olup kişiye göre değişmekle birlikte uzmanlar tarafından 1 ila 3 seans arasında önerilmektedir.Uygulanan bölgeye göre seans sayısı değişebilir.

Antiage Yöntemleri

    Bilgi veya randevu almak için formu doldurunuz.

    Bize Ulaşın