ALLOBLAST TEDAVİSİ

Cilt gençleştirme uygulamalarının içerisinde uzun süreli cildin kalitesini arttıran en doğal anti-aging yöntem olarak kabul gören ve Hücresel Fibrocell tedavisini yaklaşık olarak 12 yıldır deneyimledik ve hepimiz öğrendik . Fibrocell kişinin çevresel etkilere en az maruz kalan kulak arkası dokusundan punch biyopsi yöntemi ile elde edilip , laboratuvar ortamında çoğaltılarak kişinin ihtiyacı olan bölgelere enjeksiyon ile verilerek uygulanma yöntemiydi on binlerce kişiye uygulandı ve hala uygulanmaya devam etmektedir. İşte ALLOBLAST burdan yola çıkarak 12 yıllık deneyimimiz ve hasta geri bildirimleriyle 6 yıllık ar-ge çalışmalarıyla biyomühendisler , hücre bilimciler ve moleküler biyologların sayesinde geliştirildi.

1 günlük yeni doğan sünnet derisinden elde edilen ve bir dizi yüksek teknolojik prosedürlerden geçip serolojik testleri yapılıp prosedürlerden geçip hazırlanan kültür için 400 donör gerekmektedir.
Üretilen ALLOBLAST kültürü sağlık bakanlığının ve Avrupa standartlarının belirlemiş olduğu kalite kontrollerinden geçerek uygulamaya hazır hale gelirler.

ALLOBLAST NE İÇİN YAPILIR ?

Yaklaşık 20 li yaşlardan sonra kolajen , elastin ve hyaluronik asit gibi proteinler cildimizde azalmaya başlarlar. 50 yaşına geldiğimizde bir su bardağı dolusu kadar tonus kaybederiz. Özellikle UV hasarı ile fibroblastlar bozulur ve sayıları azalır.
Tüm bunlar cildimiz de , kırışıklık, sarkma , çizgilenme ve renk düzensizlikleri şeklinde kendini gösterir.

Sonuç olarak fibroblast kaybı nedeniyle yaşlanma hızı artar. Allogenetik Fibroblast sayesinde bu yaşlanma belirtileri tedavi edilir.

Saç yoğunluğunu arttırma tedavilerinde , cilt sıkılaşma , kırışıklık gidermede ve cilt yaşı gençleştirilmesinde güvenle uygulanır.

ALLOBLAST TEDAVİSİ NASIL VE KAÇ SEANS UYGULANMALIDIR ?

Uygulanacak olan bölgeler topical aneztezik bir kremle uyuşturulur. 5 cc’lik hücre kültürü yöntemiyle belirlenen alana uygulanır . Tedavi tek seanslık bir uygulamadır ve enjeksiyondan sonra 4-6 haftada etkiler görülür hale gelmeye başlar ve 4-5 yıl kadar görevlerini yerine getirirler.

TEDAVİ SONRASINDA NELERE DİKKAT EDİLMELİDİR?

Son derece konforlu ve güvenli bir uygulama olup tüm enjeksiyonla yapılan tedaviler gibi ilk 24 saat su değdirilmemeli, makyaj yapılmamalı , denize ve havuza girilmeyip güneşten sakınılmalıdır.

Bilgi veya randevu almak için formu doldurunuz.

Sohbeti Başlat
Bize Ulaşın