Alkali Detox

Alkali Detox

İzmir’i alkali detoksla tanıştıran ALKALİ DETOX BY A PLUS size kendinizi yenilenmiş ve arınmış  hissettirecek detoks, gençleştirici program, sağlık kontrolü, biyokimya analizi ve terapiler sunuyor. Her kişiye özel uygulanacak olan farklı detoks programlarıyla toksinlerinizden arınacak, kilo verecek, gençlik enerjinizi yeniden bulacak, yaşlanma saatinizi tersine çevirecek, terapileriyle kendinizi şımartabileceksiniz.

Sağlık kalitenizi iyileştirmek veya kendinize özen göstermek, keyifle yaş almak istiyorsanız, buyrun Detoks Merkezimiz size kendinizi yepyeni birisi gibi hissettirsin.

Detoks, iç organlar için gereksinim duyulan bir dinlenme sürecidir. Salgı bezleri, metabolizma ve sinir sistemi fonksiyonlarını onararak normale dönmesine yardımcı olur. Vücudunuzdaki aşırı birikmiş yağ, toksik artık ve ölü hücrelerin atılmasını sağlar. Yeni hücre ve doku gelişimini sağlarken hücrelerin de oksijenlenmesine yol açar.

Yağlar, kolesterol, serbest radikaller, uyarıcı moleküller vücutta toksin gibi davranır. Yetersiz ya da dengesiz beslenme, stres, çevresel etmenler ve ilaç kullanımı ile beraber vücutta toksik madde birikimlerini uzaklaştırmak, enerji seviyemizi yükseltmek, zayıflama yolunda ilk adımı atmak için detox yapılmalıdır. Çoğu akut ve kronik hastalıklar damar ve dokulardaki pıhtılaşma sonucu hücrelerimizi oksijensiz bırakmakta ve enerjimizi engellemektedir.

Tüm programlarımız süresince, amacımız sizlerin fiziksel, zihinsel ve ruhsal arınmanızı sağlamaktır. Böyle bir hizmeti sunmamızın nedeni ise size şehir yaşamının kaotik ritmi, stresi ve rutininden uzak kalmanızı sağlayacak bir sığınak sunabilmek.

Alkali Detox by A Plus ekibi olarak programlarımızda yer alan farklı ve çeşitli terapiler aracılığıyla, arınma sürecinizi destekliyor; sağlıklı ve dinlendirici bir deneyim yaşamınızı sağlıyoruz.

Bilgi veya randevu almak için formu doldurunuz.