Hakkımızda

Özel A Plus Polikliniği

FotoliaComp_72916411_b5xAbS4akKSUNnZZGd4lr6q1gadAZ8L1_W95

2006 yılının nisan ayında Alsancak’ta güzellik merkezi statüsünde “ clinic A plus Güzellik Merkezi ” adıyla hizmet vermeye başladı. 2010 yılında Sağlık Bakanlığının yayınladığı bir yönetmelikle poliklinik statüsüne geçti. “Özel A Plus Polikliniği” adını aldı.

 

Alanında uzman ve deneyimli kadrosuyla hizmet veren 9 yıllık bilgi ve deneyime sahip olan şirketimiz Karşıyaka Bostanlı’da 2009 yılında ilk şubesini açmıştır.

 

Kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem, hizmet anlayışı ve değişmez prensipleri sayesinde estetik ve dermokozmetik sektöründe öncüler arasında yerini almıştır. Hizmette dürüstlük ve kalite anlayışıyla çalışan polikliniğimize Non.invaziv yani cerrahi olmadan ameliyatsız acısız cilt gençleştirme anti-aging uygulamalar , bölgesel yağlanma ve selülit tedavileri, beslenme ve diyet danışmanlığı ana birimleriyle hizmet vermekteyiz.

 

Tüm yenilikleri adım adım takip emekte ve dünya ile birlikte aynı anda hizmete sunmayı amaçlamaktayız. Bunu yaparken titizlikle üzerinde durduğumuz en önemli nokta zarar vermemek , insan sağlığını ön planda tutmak ve bilimsel çalışmaları olan yöntemleri tercih etmektir.

 

2015 – 2016 iş planımızla aynı ilklerle hareket eden, yenilikçi yaklaşımlarımızla “Bilimi Keşfet, Sihiri Yakala” sloganımızla yola çıktık.

 

Yeni trend son teknoloji bölgesel zayıflama ve sıkılaşma amaçlı kullandığımız üstün  Alman Ultrason teknolojileri ile hizmete devam etmekteyiz.